ZAMÓW ŚNIADANIE

Wegetariańskie i Wegańskie
Bezglutenowe,
bez laktozy!

ŚNIADANIA

Dla Ciebie

Śniadania wegetariańskie Zakopane - śniadania wegańskie, bez glutenu i laktozy

Osoby, które ze względów zdrowotnych lub ideologicznych nie jedzą mięsa, produktów odzwierzęcych, glutenu lub laktozy często borykają się z wieloma trudnościami. O ile w domu, jesteśmy w stanie łatwo zaplanować i zadbać o zdrowe, dobrze zbilansowane posiłki to w trakcie urlopu pojawiają się trudności. Niewiele hoteli i obiektów noclegowych oferuje posiłki wegetariańskie, jeszcze mniej wegańskie a oferty dla osób uczulonych na gluten czy laktozę praktycznie nie istnieją…

Odpowiadamy na lekceważący stosunek do diet i nietolerancji

Zgłaszając w hotelu czy restauracji swoją dietę lub nietolerancję czasem możemy uzyskać posiłki spełniające wymagania. Niestety wciąż zdarza się, że takie sytuacje nie są traktowane poważnie a jedynie jako modna fanaberia. I tak niestety dochodzi do sytuacji, kiedy wegetarianie otrzymują zupę na mięsie a bezglutenowcy mięso bez panierki, ale w sosie zagęszczonym mąką…

Wierzymy, że coraz więcej osób będzie świadomych zagrożeń życia i zdrowia wynikających z podania komuś posiłku zawierającego gluten czy laktozę w sytuacji występowania uczulenia. A także po ludzku… będziemy bardziej szanować czyjś wybór (niezależnie od powodu) diety wegetariańskiej czy wegańskiej.

Śniadania wegetariańskie Zakopane i śniadania wegańskie w Zakopanem

Wszyscy weganie i wegetarianie, którzy wypoczywają w Zakopanem w domkach, apartamentach lub hotelach, gdzie nie serwuje się posiłków bezmięsnych mogą liczyć na naszą ofertę. Śniadania wegetariańskie to nasza specjalność – świeże warzywa, pyszne sery i słodkie śniadania z plackami i naleśnikami. Śniadania wegańskie w Zakopanem to także coś w czym jesteśmy specjalistami – napisz do nas o swoich preferencjach a zadbamy o pyszne, wegańskie śniadanie na dobry początek dnia.

Śniadania bezglutenowe w Zakopanem

Jeśli jesteś uczulony na gluten i masz już dość traktowania swojej nietolerancji zagrażającej zdrowiu jako fanaberii – rozumiemy Cię. W naszym zespole także jest osoba uczulona na gluten. Właśnie dlatego w naszej ofercie śniadań bezglutenowych dokładamy wszelkich starań byś otrzymał posiłek wolny od glutenu. Zaczynamy od podstaw zamieniając klasyczne pieczywo na chleby i bułki bezglutenowe oraz wafle ryżowe. W przypadku śniadań na słodko mąka do naleśników i placków to także mąka bezglutenowa. Oprócz tego możesz cieszyć się wyśmienitym smakiem świeżych, chrupiących warzyw a także regionalnych serów i wędlin. Nasz kruchy kabanos to już prawdziwa legenda wśród bezglutenowców wypoczywających w górach! 

Śniadania bez laktozy

Jeśli jesteś uczulony na laktozę to dobrze trafiłeś. U nas wygodnie zamówisz śniadanie bez laktozy z dostawą pod same drzwi. Laktozę obecną w wielu produktach mlecznych i nie tylko całkowicie usuniemy z Twojego zestawu śniadaniowego. Delektuj się smakiem chrupiących warzyw, regionalnymi wędlinami z rodzinnej wędzarni i serami bez laktozy. W ofercie także inne przysmaki śniadaniowe niezawierające laktozy. 

Zobacz FILM

Śniadania Nr 1 w Zakopanem

Zarezerwuj teraz

Śniadania z dostawą Zakopane

Wyglądają super...

... a smakują jeszcze lepiej!

Wiele obiektów już u nas zamawia - z dostawą pod same drzwi!

KONTAKT

Zadzwoń lub napisz

+48 785 200 009
info@sniadania.com.pl